Kiedyś z Kubą rozmawiałem o zrobieniu artykułu w jakiejś gazecie kulturalnej (sorki nie pamiętam nazwy) i mieliśmy się umówić na termin wywiadu itp, chłopaki wczoraj zadecydowali że to będzie dzisiaj więc jak masz ochotę to możesz wpaść do traumy na 19.00 czy 20.00 nie pamiętam. Ja niestety nie dam rady dzisiaj bo już się wcześniej umówiłem.
to tyle chyba miłego wieczoru i nie zapomnijcie powiedzieć że zajebista drużyna z Cz-wy poszukuje sponsora
"The more you use your head, the less you have to use your gun."