| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Malina Administrator
|
| Dodane dnia 09-11-2008 21:48 |
|
|
jako ze kilka osob zarzucilo nam ze spotykamy sie niezapowiedzianie od kilku tygodni w kazdy czwartek o 19.30 w traumie, chcialbym wszystkich powiadomic, iz w tym tygodniu niespodziewanie w czwartek o 19.30 w traumie odbedzie sie spotkanie integracyjne 'Paintball przy piwku'
zapraszamy wszystkich chetnych, swoj udzial potwierdzili juz Yogi, Nekro, Malina i cala ekipa z Myszkowa 
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 11-11-2008 21:49 |
|
|
niespodziewanie potwierdzam i swoja obecnośc  |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Vicctis Administrator
|
| Dodane dnia 11-11-2008 21:56 |
|
|
ja tez bede
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~talent Użytkownik
|
| Dodane dnia 11-11-2008 22:12 |
|
|
|
moge tez wpasc? |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Malina Administrator
|
| Dodane dnia 11-11-2008 23:09 |
|
|
jak musisz jasne
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 13-11-2008 23:30 |
|
|
spotkanie jak zawsze na wypasie %)

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Nekro Użytkownik
|
| Dodane dnia 14-11-2008 08:26 |
|
|
dzięki za piwko i bilard
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 14-11-2008 09:20 |
|
|
ja rowniez dziekuje  |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 01-12-2008 16:21 |
|
|
jakieś piwko w czwartek?
zakończę tourne z kolosami więc chętnie bym wyszedł gdzieś
PS: jak cos to mogę zabrać koszulki (Laka, Spec)

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Malina Administrator
|
| Dodane dnia 01-12-2008 19:10 |
|
|
jestem za, co prawda w czwartek mamy zebranie sztabowe, ale moge nie pojsc 
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Nekro Użytkownik
|
| Dodane dnia 01-12-2008 21:05 |
|
|
ja się pisze
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Spec Użytkownik
|
| Dodane dnia 02-12-2008 22:03 |
|
|
ja postaram się wpaść tam do was w czwartek (tak na 90%) to mnie możesz wziąć tą koszulkę o której start ?? tam gdzie zawsze??
..::Spec::..

..NieZmieniszŚwiataILudziNieZmieniszWięcSzanujSiebieICeńToCoCenisz.. |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 02-12-2008 23:53 |
|
|
ja standardowo pojawię się ok 19.10.. miejsce bez zmian

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Spec Użytkownik
|
| Dodane dnia 05-12-2008 09:48 |
|
|
Ech Malina miałeś rację trzeba tam było zostać z wami. bo na tych urodzinach lipa była, o 12 już się wszyscy rozeszli ;/
PS: Sonic a jak bym sobie własny wzór zrobił na koszulce to mógł byś temu chłopu wysłać żeby zrobił?? bo fajne wykonanie ma ten chłop
..::Spec::..

..NieZmieniszŚwiataILudziNieZmieniszWięcSzanujSiebieICeńToCoCenisz.. |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 05-12-2008 13:36 |
|
|
tak.
najlepiej w corelu już bo inaczej to dodatkowo zabulisz

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Vicctis Administrator
|
| Dodane dnia 10-12-2008 19:32 |
|
|
jutrzejszy browarek nadal aktualny?
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 10-12-2008 21:24 |
|
|
moze od przyszlego tyg jakis inny dzien? np piatek ? nie moge w czwartki a chetnie bym sie z Wami piwka napił  |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Malina Administrator
|
| Dodane dnia 10-12-2008 23:12 |
|
|
ale tak piatek kurwa? to juz sroda lepsza

@Vicctis, jasna sprawa, tylko moge sie troche spoznic ale Nekro mowi ze bedzie
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Vicctis Administrator
|
| Dodane dnia 10-12-2008 23:17 |
|
|
i wszystko jasne
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Nekro Użytkownik
|
| Dodane dnia 17-12-2008 07:35 |
|
|
piwko?
 |
|