| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Nekro Użytkownik
|
| Dodane dnia 11-02-2009 10:04 |
|
|
to co piwko dziś
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Vicctis Administrator
|
| Dodane dnia 11-02-2009 10:18 |
|
|
czemu nie bede ok 19
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Spec Użytkownik
|
| Dodane dnia 17-02-2009 11:32 |
|
|
jest jutro jakiś browarek ?? napiszcie bo może uda mi się zorganizować czas
..::Spec::..

..NieZmieniszŚwiataILudziNieZmieniszWięcSzanujSiebieICeńToCoCenisz.. |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Malina Administrator
|
| Dodane dnia 04-03-2009 21:01 |
|
|
browarek w czwartek? 19 ?
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Nekro Użytkownik
|
| Dodane dnia 05-03-2009 12:07 |
|
|
oczywiście będę 
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 05-03-2009 18:21 |
|
|
i ja się stawię

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Malina Administrator
|
| Dodane dnia 11-03-2009 17:53 |
|
|
czwartek 19.30 ? trauma?
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 13-03-2009 00:33 |
|
|
u mnie był - czwartek 17. akademik

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Malina Administrator
|
| Dodane dnia 13-03-2009 07:37 |
|
|
i po raz pierwszy byly kobiety Ryb@ moze potwierdzic oczka mu sie cala impreze swiecily 
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 13-03-2009 10:37 |
|
|
bo za duzo wypilem, dlatego sie swiecily  |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 02-04-2009 17:05 |
|
|
19.00 ??

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Malina Administrator
|
| Dodane dnia 07-04-2009 19:48 |
|
|
19.30 
tam gdzie zawsze, Ci co zwykle 
wielki czwartek, 19.30 trauma, jak zwykle 
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Nekro Użytkownik
|
| Dodane dnia 08-04-2009 08:13 |
|
|
Victtis i bez wymówek bo Ty stawiasz
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Malina Administrator
|
| Dodane dnia 15-04-2009 18:22 |
|
|
kolejny czwartek jak zawsze o 19.30
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Spec Użytkownik
|
| Dodane dnia 16-04-2009 10:20 |
|
|
Malina a tak średnio do której tam siedzicie ?? 
..::Spec::..

..NieZmieniszŚwiataILudziNieZmieniszWięcSzanujSiebieICeńToCoCenisz.. |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Malina Administrator
|
| Dodane dnia 16-04-2009 14:56 |
|
|
tak srednio to do 4 piwa 
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Vicctis Administrator
|
| Dodane dnia 16-04-2009 18:09 |
|
|
ja odpadam
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Nekro Użytkownik
|
| Dodane dnia 17-04-2009 07:30 |
|
|
pantofel
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Malina Administrator
|
| Dodane dnia 19-06-2009 15:17 |
|
|
trauma 19.30 
ponawiam
trauma 19.30
no i kurwa pobiłem rekord bylem sam ! ja pierdole... proponuje przeniesc piwko czwartkowe na inny dzien... bo to bylo zalosne 
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^kaczka Administrator
|
| Dodane dnia 19-06-2009 18:04 |
|
|
malina nie przejmuj sie gorzej juz nie bedzie  |
|