| Autor |
spotkanie integracyjne CPP |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 23-09-2008 21:18 |
|
|
jak w temacie, spotkanie integracyjne CPP.
kto już kiedyś był ten wie o co chodzi, ten kto jeszcze nie niech żałuje
proponuję poniedziałek albo wtorek (29.09 lub 30.09).. w następnym tygodniu zaczyna się rok akademicki więc to dla niektórych osób ostatnie chwile wolności i dyspozycyjności .
godz. 19.00
miejsce.. pozwolę Wam wybrać choć pewnie znowu stanie na fotomontażu hehe
i lista jak co niedzielę.. prawie
1. Sobic (browarek)
oczywiście są zaproszeni wszyscy, którzy czują się choć trochę związani ze światem PB w Cz-wie i okolicach
wstępnie obieramy poniedziałek, bo coś na początek trzeba wybrać

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 23-09-2008 21:51 |
|
|
qrde zrobmy to w np 6 pazdziernika bo znow mnie ominie  |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Nekro Użytkownik
|
| Dodane dnia 23-09-2008 23:07 |
|
|
1. Sonic (browarek)
2. Nekro (wódeczka)
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 23-09-2008 23:19 |
|
|
6. to już lipa może być ale jeżeli coś to możemy zrobić drugie ja się piszę już

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^AdamS Administrator
|
| Dodane dnia 24-09-2008 11:18 |
|
|
wypije Wasze zdrowie na delegacji w Zgorzelcu
1. Sonic (browarek)
2. Nekro (wódeczka)
(). Sadam duchem (beer&whiski) buahaha
3. ???
www.facebook.com/conceptreklama
www.motywacja.com
www.bezdroza.czest.pl
..."jeśli trud nie zamienia się w korzyść, traci sens"...
- Live to Play, Play to Live - PB Lovers
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Vicctis Administrator
|
| Dodane dnia 24-09-2008 11:26 |
|
|
1. Sonic (browarek)
2. Nekro (wódeczka)
(). Sadam duchem (beer&whiski) buahaha
3. Vicctis -> jaki browarek? jaka wodeczka? musze rozwazyc wszystkie za i przeciw
4. ?
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 26-09-2008 22:33 |
|
|
ey lamy co tak mało chętnych? nie mówcie że w domu będziecie siedzieć i dzieci bawić

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^kaczka Administrator
|
| Dodane dnia 26-09-2008 22:44 |
|
|
jeśli spotkanie można przełożyć na wtorek (30.09) to i Ja chętnie wypije z wami pifko |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 26-09-2008 22:51 |
|
|
mnie pasuje
całej reszcie również? Bracik? Kuba? Adaś?:> może już nie w delegacji a u nas będziesz?
PS: Kaczuś butla 3k cały czas czeka na Ciebie ostatnio ją dobiłem na full chyba że coś zeszło to będzie mniej ale teraz Ci nie powiem bo butla chyba w bagażniku jest a Tomek pojechał

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Nekro Użytkownik
|
| Dodane dnia 27-09-2008 00:26 |
|
|
mnie pasuje
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Vicctis Administrator
|
| Dodane dnia 27-09-2008 02:31 |
|
|
moze byc
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 27-09-2008 02:36 |
|
|
no to wtorek
ale w dalszym ciągu jest nas tylko 4 w takim razie skromnie trochę

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Nekro Użytkownik
|
| Dodane dnia 27-09-2008 07:47 |
|
|
no jak na 120 zarejestrowanych osób
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Spec Użytkownik
|
| Dodane dnia 27-09-2008 10:29 |
|
|
hmmm jeśli ta gra w niedzielę się nie odbędzie zawsze można ją przekształcić w spotkanie integracyjne w weekend więcej ludu ma czas
..::Spec::..

..NieZmieniszŚwiataILudziNieZmieniszWięcSzanujSiebieICeńToCoCenisz.. |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Malina Administrator
|
| Dodane dnia 27-09-2008 11:00 |
|
|
wtorek mi odpada (impreza pozegnalna kolezanki z pracy), moze sroda lub czwartek?
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 27-09-2008 12:21 |
|
|
za niedlugo rzeczywiscie to spotkanie bedzie 6 i sie zalapie  |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Vicctis Administrator
|
| Dodane dnia 29-09-2008 22:31 |
|
|
Jutro niestety spotkanko sie nie odbedzie niektorzy maja kobiety ktore nie wypuszcza panow tego dnia z ramion (dzien chlopaka;p), prosze o nastepny termin?
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Malina Administrator
|
| Dodane dnia 29-09-2008 23:30 |
|
|
Vicctis, CPP zrpbi Ci taki dzien chlopaka jakiego zadna dziewczyna Ci nie zapewni
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
^Vicctis Administrator
|
| Dodane dnia 30-09-2008 11:55 |
|
|
ale to nie moj pomysl byl zeby to przekladac;] zostalem tylko poproszony zeby Wam przekazac te informacje
 |
|
| Autor |
RE: spotkanie integracyjne CPP |
~Nekro Użytkownik
|
| Dodane dnia 30-09-2008 12:47 |
|
|
to co jutro , będziemy się chwalić ile kobiałek nam życzenia złożyło
 |
|