| Autor |
RE: nowy :) |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 28-02-2008 22:40 |
|
|
skoro o to zapytałeś to ja zapytam, a ile masz lat?
od 16 można grać (z jednorazową pisemną zgodą opiekuna, który musi się stawić na pierwszej grze - nie musi siedzieć z cały dzień ale osobiście musi tą zgodę przekazać), po 18stym roku życia nie musisz mieć niczyjej zgody.
Grać tak naprawdę można w każdym wieku, tylko że nie wszędzie wpuszczą takie osoby na pole gdzie jest jakiś 'organizator' ponieważ to on odpowiada w pewnym stopniu za osoby grające. U nas kierujemy się ww zasadami.

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
^AdamS Administrator
|
| Dodane dnia 28-02-2008 22:59 |
|
|
nigdy nikomu się nie chce czytać i idą na łatwiznę a może cos polecicie buahahaha.
Panie Michael moim zdaniem najpierw powinieneś przyjechać na grę, wypożyczyć sprzęt, zagrać no i oberwać w binokle i wtedy zastanowić się czy ta zabawa jest dla ciebie, masz 17 lat bo tak wynika z profilu więc zdecyduj sam chłopie, pogrzeb w necie pooglądaj foty a no koniec popraw ortografię. Bez urazy mam nadzieję że wkrótce zdecydujesz
www.facebook.com/conceptreklama
www.motywacja.com
www.bezdroza.czest.pl
..."jeśli trud nie zamienia się w korzyść, traci sens"...
- Live to Play, Play to Live - PB Lovers
 |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Michael Użytkownik
|
| Dodane dnia 29-02-2008 07:21 |
|
|
Bez obaw Tak tylko zapytałem dla żartów. A lat mam tyle ile podałem czyli 12 września mam 18.
A jeszcze chciałem się dowiedzieć czy jak dostaniesz np w spłuczke to też schodzisz??
Edytowane przez Michael dnia 29-02-2008 07:35 |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Reju Użytkownik
|
| Dodane dnia 29-02-2008 11:17 |
|
|
Michael napisał/a:
Bez obaw  Tak tylko zapytałem dla żartów. A lat mam tyle ile podałem czyli 12 września mam 18.
A jeszcze chciałem się dowiedzieć czy jak dostaniesz np w spłuczke to też schodzisz??
Tak. Gdziekolwiek ktoś Ci przyklei splata schodzisz. |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 29-02-2008 12:51 |
|
|
chyba, że gramy jakąś gre wg umówionych i znanych dla wszystkich zasad. bo były czasem gry na wywalenie farby gdzie nie graliśmy w ogóle na trafienia, splaty itp tylko na "stop nie strzelaj" albo "ała" nasza fantazja ogranicza to co robimy

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Michael Użytkownik
|
| Dodane dnia 01-03-2008 17:30 |
|
|
|
sprzęt nowy czy używany ? Jak uważacie ? |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~odiz Użytkownik
|
| Dodane dnia 01-03-2008 19:23 |
|
|
Heh, jak wszystko nowe to nowe, wiesz co i jak itp. A z używkami to jest rużnie, ja bym nie polecał, najlepszym przykładem jest qulvon i jego A5.
-Idziemy jutro na paintball?
-Spoko, weź rozpuszczalnik, będziesz medyk... |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Michael Użytkownik
|
| Dodane dnia 01-03-2008 20:42 |
|
|
|
Znaczy sprzęt oferował mi Lamzik i tak nie wiem czy kupowac od niego czy jednak nowy |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~krawiec90 Użytkownik
|
| Dodane dnia 01-03-2008 22:30 |
|
|
A co ma Lamzik? Ja bym np butle kupil uzywke, pozniej lufe rowniez uzywana. |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~talent Użytkownik
|
| Dodane dnia 01-03-2008 22:50 |
|
|
lamzik ma zadbanego tipka
mysle ze mozesz chapnac od niego sprzeta. ma chyba jakas lufe dokupiona, mambe z pasem, ale nie wiem co chce sprzedac a co nie
 |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~krawiec90 Użytkownik
|
| Dodane dnia 02-03-2008 12:08 |
|
|
Szczerze bym bral
Tipek dobra rzecz, nie psuje sie, fajnie strzela. Pozniej dokupisz jeszcze lufe do niego i super sprzet. A butle jak mowilem najlepiej uzywana oczywiscie on/off.
pzdr |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 02-03-2008 14:40 |
|
|
to ja pisalbym sie na mambe jesli rzeczywiscie sprzedaje  |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Reju Użytkownik
|
| Dodane dnia 02-03-2008 16:29 |
|
|
|
Ja mam do sprzedania mambe, kamizelke i butle Hp 48 cu 3000 psi Pure Energy i to w zajebistej cenie bo mi kasa jest potrzebna 270 zl. Wszystko jak nowe bo mambe i kamizelke uzylem raz a butle kupilem w listopadzie 2007 legelizacja do 2012. |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 02-03-2008 16:59 |
|
|
|
Reju napisał/a:
Ja mam do sprzedania mambe, kamizelke i butle Hp 48 cu 3000 psi Pure Energy i to w zajebistej cenie bo mi kasa jest potrzebna 270 zl. Wszystko jak nowe bo mambe i kamizelke uzylem raz a butle kupilem w listopadzie 2007 legelizacja do 2012.
teraz to piszesz jakbym wczoraj wiedzial to kupilbym to od Ciebie, a tak zamowilem na allegro juz 
no ale nic trudno  |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Reju Użytkownik
|
| Dodane dnia 02-03-2008 17:23 |
|
|
ryb@ napisał/a:
Reju napisał/a:
Ja mam do sprzedania mambe, kamizelke i butle Hp 48 cu 3000 psi Pure Energy i to w zajebistej cenie bo mi kasa jest potrzebna 270 zl. Wszystko jak nowe bo mambe i kamizelke uzylem raz a butle kupilem w listopadzie 2007 legelizacja do 2012.
teraz to piszesz  jakbym wczoraj wiedzial to kupilbym to od Ciebie, a tak zamowilem na allegro juz
no ale nic trudno 
Przejrzyj Swój post Kupie butle i zobaczysz, że dawno dałem Ci znać alet kto nie przegląda ten traci. post napisany 21 lutego |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 02-03-2008 21:39 |
|
|
hahaha.. pisał oj pisał
co do sprzętu od Lamzika.. jeżeli tylko masz fajną cene to nie musisz się o nic obawiać bo sprzęt jest jak nowy grał na nim tyle razy że chyba policzyłbym na palcach jednej ręki

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 03-03-2008 09:16 |
|
|
Reju napisał/a:
ryb@ napisał/a:
Reju napisał/a:
Ja mam do sprzedania mambe, kamizelke i butle Hp 48 cu 3000 psi Pure Energy i to w zajebistej cenie bo mi kasa jest potrzebna 270 zl. Wszystko jak nowe bo mambe i kamizelke uzylem raz a butle kupilem w listopadzie 2007 legelizacja do 2012.
teraz to piszesz  jakbym wczoraj wiedzial to kupilbym to od Ciebie, a tak zamowilem na allegro juz
no ale nic trudno 
Przejrzyj Swój post Kupie butle i zobaczysz, że dawno dałem Ci znać alet kto nie przegląda ten traci. post napisany 21 lutego
oj to ja nic o tym nie wiedzialem a forum przegladam kilka razy dziennie, cos musialo umknac, oczywiscie nie mam do Ciebie pretensji to bylo raczej w kontekscie zartu (moglem dodac jeszcze jednego emotikona ) |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Reju Użytkownik
|
| Dodane dnia 03-03-2008 10:01 |
|
|
ryb@ napisał/a:
Reju napisał/a:
ryb@ napisał/a:
Reju napisał/a:
Ja mam do sprzedania mambe, kamizelke i butle Hp 48 cu 3000 psi Pure Energy i to w zajebistej cenie bo mi kasa jest potrzebna 270 zl. Wszystko jak nowe bo mambe i kamizelke uzylem raz a butle kupilem w listopadzie 2007 legelizacja do 2012.
teraz to piszesz  jakbym wczoraj wiedzial to kupilbym to od Ciebie, a tak zamowilem na allegro juz
no ale nic trudno 
Przejrzyj Swój post Kupie butle i zobaczysz, że dawno dałem Ci znać alet kto nie przegląda ten traci. post napisany 21 lutego
oj to ja nic o tym nie wiedzialem a forum przegladam kilka razy dziennie, cos musialo umknac, oczywiscie nie mam do Ciebie pretensji to bylo raczej w kontekscie zartu (moglem dodac jeszcze jednego emotikona  )
Znam się na żartach i nie ma problemu.
A dla nowych wciąż mam to do sprzedania. |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 03-03-2008 10:22 |
|
|
no a sluchaj ta mambe masz do sprzedania czy chcesz wszystko w komplecie sprzedac. Ba ja wzialbym ta mambe i kamizelke jesli by spasowala, ale nie teraz bo z kasa troche krucho tak pod koniec marca albo poczatek kwietnia. |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Reju Użytkownik
|
| Dodane dnia 03-03-2008 11:31 |
|
|
ryb@ napisał/a:
no a sluchaj ta mambe masz do sprzedania czy chcesz wszystko w komplecie sprzedac. Ba ja wzialbym ta mambe i kamizelke jesli by spasowala, ale nie teraz bo z kasa troche krucho  tak pod koniec marca albo poczatek kwietnia.
No nie ma sprawy ale muszę być pewien, że ją weźmiesz na 100%. Kamizelka to rozmiar uniwersalny regulowana paskami. tu masz linka http://allegro.pl/item320674529_promocja_kamizelka_taktyczna_asg_paintball_o10.html
kolor woodland |
|