Strona Główna Forum Kategorie Newsów Kontakt Szukaj Fotograf Częstochowa Fotografia Ślubna Częstochowa
Portal
Strona główna
Kategorie Newsów
Mapa serwisu

Forum
Artykuły
Galeria
Galeria FTP

Linki
Szukaj
FAQ
Kontakt
Administracja

Projekt Salamandra

CPP
O nas
Drużyny
- KB
- CFC
- PBL
- Outlaws
Piechota
Miejscówki
Osiągnięcia
Rekrutacja

Ankieta
Czy utrzymywanie tej strony ma sens?

tak
tak
92% [22 Głosów]

nie
nie
8% [2 Głosów]

Głosów: 24
Rozpoczęta: 28/08/2011 21:33
Zakończona: 11/02/2012 14:26

Archiwum Ankiet

Najbliższa gra
Termin: ---
Miejsce gry: ---
Typ: ---
Start: ---
Przewidywana ilość graczy: ---

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 312
Najnowszy Użytkownik: ~ottiliasp

Zobacz Temat
Paintball w Czestochowie: pole paintballowe, forum paintballowe, drużyna paintballowa, sprzęt paintball, porady jak zacząc grę w paintball, speedball i woodsball. | Częstochowska Piechota Paintball | Pytania
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Autor RE: nowy :)
@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 28-02-2008 22:40
skoro o to zapytałeś to ja zapytam, a ile masz lat?smiley

od 16 można grać (z jednorazową pisemną zgodą opiekuna, który musi się stawić na pierwszej grze - nie musi siedzieć z cały dzień ale osobiście musi tą zgodę przekazać), po 18stym roku życia nie musisz mieć niczyjej zgody.

Grać tak naprawdę można w każdym wieku, tylko że nie wszędzie wpuszczą takie osoby na pole gdzie jest jakiś 'organizator' ponieważ to on odpowiada w pewnym stopniu za osoby grające. U nas kierujemy się ww zasadami.



"The more you use your head, the less you have to use your gun."
4931220 http://www.fotografia-slubna.czest.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
^AdamS
Administrator

Dodane dnia 28-02-2008 22:59
nigdy nikomu się nie chce czytać i idą na łatwiznę a może cos polecicie buahahaha.
Panie Michael moim zdaniem najpierw powinieneś przyjechać na grę, wypożyczyć sprzęt, zagrać no i oberwać w binokle i wtedy zastanowić się czy ta zabawa jest dla ciebie, masz 17 lat bo tak wynika z profilu więc zdecyduj sam chłopie, pogrzeb w necie pooglądaj foty a no koniec popraw ortografię. Bez urazy mam nadzieję że wkrótce zdecydujesz



www.facebook.com/conceptreklama
www.motywacja.com
www.bezdroza.czest.pl
..."jeśli trud nie zamienia się w korzyść, traci sens"...
- Live to Play, Play to Live - PB Lovers

3116519 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~Michael
Użytkownik

Dodane dnia 29-02-2008 07:21
Bez obaw smiley Tak tylko zapytałem dla żartów. A lat mam tyle ile podałem czyli 12 września mam 18.

A jeszcze chciałem się dowiedzieć czy jak dostaniesz np w spłuczke to też schodzisz??
Edytowane przez Michael dnia 29-02-2008 07:35
6437172 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~Reju
Użytkownik

Dodane dnia 29-02-2008 11:17
Michael napisał/a:
Bez obaw smiley Tak tylko zapytałem dla żartów. A lat mam tyle ile podałem czyli 12 września mam 18.

A jeszcze chciałem się dowiedzieć czy jak dostaniesz np w spłuczke to też schodzisz??


Tak. Gdziekolwiek ktoś Ci przyklei splata schodzisz.
6794909 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 29-02-2008 12:51
chyba, że gramy jakąś gre wg umówionych i znanych dla wszystkich zasad. bo były czasem gry na wywalenie farby gdzie nie graliśmy w ogóle na trafienia, splaty itpsmiley tylko na "stop nie strzelaj" albo "ała"smiley nasza fantazja ogranicza to co robimysmiley



"The more you use your head, the less you have to use your gun."
4931220 http://www.fotografia-slubna.czest.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~Michael
Użytkownik

Dodane dnia 01-03-2008 17:30
sprzęt nowy czy używany ? Jak uważacie ?
6437172 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~odiz
Użytkownik

Dodane dnia 01-03-2008 19:23
Heh, jak wszystko nowe to nowe, wiesz co i jak itp. A z używkami to jest rużnie, ja bym nie polecał, najlepszym przykładem jest qulvon i jego A5.


-Idziemy jutro na paintball?
-Spoko, weź rozpuszczalnik, będziesz medyk...smiley
1535313 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~Michael
Użytkownik

Dodane dnia 01-03-2008 20:42
Znaczy sprzęt oferował mi Lamzik i tak nie wiem czy kupowac od niego czy jednak nowy
6437172 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~krawiec90
Użytkownik

Dodane dnia 01-03-2008 22:30
A co ma Lamzik?smiley Ja bym np butle kupil uzywke, pozniej lufe rowniez uzywana.
7273918 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~talent
Użytkownik

Dodane dnia 01-03-2008 22:50
lamzik ma zadbanego tipka
mysle ze mozesz chapnac od niego sprzeta. ma chyba jakas lufe dokupiona, mambe z pasem, ale nie wiem co chce sprzedac a co nie


8904702 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~krawiec90
Użytkownik

Dodane dnia 02-03-2008 12:08
Szczerze bym bral smiley
Tipek dobra rzecz, nie psuje sie, fajnie strzela. Pozniej dokupisz jeszcze lufe do niego i super sprzet. A butle jak mowilem najlepiej uzywana oczywiscie on/off.
pzdr
7273918 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~ryb@
Użytkownik

Dodane dnia 02-03-2008 14:40
to ja pisalbym sie na mambe jesli rzeczywiscie sprzedaje smiley
8758903 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~Reju
Użytkownik

Dodane dnia 02-03-2008 16:29
Ja mam do sprzedania mambe, kamizelke i butle Hp 48 cu 3000 psi Pure Energy i to w zajebistej cenie bo mi kasa jest potrzebna 270 zl. Wszystko jak nowe bo mambe i kamizelke uzylem raz a butle kupilem w listopadzie 2007 legelizacja do 2012.
6794909 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~ryb@
Użytkownik

Dodane dnia 02-03-2008 16:59
Reju napisał/a:
Ja mam do sprzedania mambe, kamizelke i butle Hp 48 cu 3000 psi Pure Energy i to w zajebistej cenie bo mi kasa jest potrzebna 270 zl. Wszystko jak nowe bo mambe i kamizelke uzylem raz a butle kupilem w listopadzie 2007 legelizacja do 2012.


teraz to piszesz jakbym wczoraj wiedzial to kupilbym to od Ciebie, a tak zamowilem na allegro juz smiley

no ale nic trudno smiley
8758903 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~Reju
Użytkownik

Dodane dnia 02-03-2008 17:23
ryb@ napisał/a:
Reju napisał/a:
Ja mam do sprzedania mambe, kamizelke i butle Hp 48 cu 3000 psi Pure Energy i to w zajebistej cenie bo mi kasa jest potrzebna 270 zl. Wszystko jak nowe bo mambe i kamizelke uzylem raz a butle kupilem w listopadzie 2007 legelizacja do 2012.


teraz to piszesz jakbym wczoraj wiedzial to kupilbym to od Ciebie, a tak zamowilem na allegro juz smiley

no ale nic trudno smiley


Przejrzyj Swój post Kupie butle i zobaczysz, że dawno dałem Ci znać alet kto nie przegląda ten traci. post napisany 21 lutego
6794909 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
@sonic
Super Administrator

Dodane dnia 02-03-2008 21:39
hahaha.. pisał oj pisałsmiley

co do sprzętu od Lamzika.. jeżeli tylko masz fajną cene to nie musisz się o nic obawiać bo sprzęt jest jak nowysmiley grał na nim tyle razy że chyba policzyłbym na palcach jednej rękismiley



"The more you use your head, the less you have to use your gun."
4931220 http://www.fotografia-slubna.czest.pl Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~ryb@
Użytkownik

Dodane dnia 03-03-2008 09:16
Reju napisał/a:
ryb@ napisał/a:
Reju napisał/a:
Ja mam do sprzedania mambe, kamizelke i butle Hp 48 cu 3000 psi Pure Energy i to w zajebistej cenie bo mi kasa jest potrzebna 270 zl. Wszystko jak nowe bo mambe i kamizelke uzylem raz a butle kupilem w listopadzie 2007 legelizacja do 2012.


teraz to piszesz jakbym wczoraj wiedzial to kupilbym to od Ciebie, a tak zamowilem na allegro juz smiley

no ale nic trudno smiley


Przejrzyj Swój post Kupie butle i zobaczysz, że dawno dałem Ci znać alet kto nie przegląda ten traci. post napisany 21 lutego


oj to ja nic o tym nie wiedzialem a forum przegladam kilka razy dziennie, cos musialo umknac, oczywiscie nie mam do Ciebie pretensji to bylo raczej w kontekscie zartu (moglem dodac jeszcze jednego emotikona smiley)
8758903 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~Reju
Użytkownik

Dodane dnia 03-03-2008 10:01
ryb@ napisał/a:
Reju napisał/a:
ryb@ napisał/a:
Reju napisał/a:
Ja mam do sprzedania mambe, kamizelke i butle Hp 48 cu 3000 psi Pure Energy i to w zajebistej cenie bo mi kasa jest potrzebna 270 zl. Wszystko jak nowe bo mambe i kamizelke uzylem raz a butle kupilem w listopadzie 2007 legelizacja do 2012.


teraz to piszesz jakbym wczoraj wiedzial to kupilbym to od Ciebie, a tak zamowilem na allegro juz smiley

no ale nic trudno smiley


Przejrzyj Swój post Kupie butle i zobaczysz, że dawno dałem Ci znać alet kto nie przegląda ten traci. post napisany 21 lutego


oj to ja nic o tym nie wiedzialem a forum przegladam kilka razy dziennie, cos musialo umknac, oczywiscie nie mam do Ciebie pretensji to bylo raczej w kontekscie zartu (moglem dodac jeszcze jednego emotikona smiley)


Znam się na żartach i nie ma problemu.

A dla nowych wciąż mam to do sprzedania.
6794909 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~ryb@
Użytkownik

Dodane dnia 03-03-2008 10:22
no a sluchaj ta mambe masz do sprzedania czy chcesz wszystko w komplecie sprzedac. Ba ja wzialbym ta mambe i kamizelke jesli by spasowala, ale nie teraz bo z kasa troche krucho smiley tak pod koniec marca albo poczatek kwietnia.
8758903 Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: nowy :)
~Reju
Użytkownik

Dodane dnia 03-03-2008 11:31
ryb@ napisał/a:
no a sluchaj ta mambe masz do sprzedania czy chcesz wszystko w komplecie sprzedac. Ba ja wzialbym ta mambe i kamizelke jesli by spasowala, ale nie teraz bo z kasa troche krucho smiley tak pod koniec marca albo poczatek kwietnia.


No nie ma sprawy ale muszę być pewien, że ją weźmiesz na 100%. Kamizelka to rozmiar uniwersalny regulowana paskami. tu masz linka http://allegro.pl/item320674529_promocja_kamizelka_taktyczna_asg_paintball_o10.html
kolor woodland
6794909 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 3 z 4 < 1 2 3 4 >
Skocz do Forum:

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?

Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

~balon
DATA: 07/01/2017 22:27
Hola

~Reju
DATA: 07/01/2017 22:25
O cześć Kudlaty

~Kudlaty
DATA: 07/01/2017 22:19
O kurwa

^kaczka
DATA: 19/11/2014 17:02
o ja pitole tu się coś nawet dziejesmiley

@sonic
DATA: 07/09/2014 22:11
jak poszło w Poroninie?

@sonic
DATA: 23/07/2014 18:03
Z nowego grona nikt, a ze starego nikomu się nie chce jak widaćsmiley

^kaczka
DATA: 20/05/2014 20:31
u Frana dzieje się tyle rzeczy można by coś napisać od czasu do czasu. Ktoś chętny ?

@sonic
DATA: 25/02/2014 00:19
sezon się zbliża można by tu co posprzątać bu się zakurzyło przez ten letargsmiley

@sonic
DATA: 13/01/2014 09:28
.. do maksymalnej szerokości 650px bo nie mam póki co możliwości sam ich zmienić

@sonic
DATA: 13/01/2014 09:28
gratuluje Panocki wczorajszego występu! Jak ktoś ma duszę blogera albo mu się nudzi to może ktoś mi podesłać tekst do newsa razem z materiałami to umieszczę. Tylko fotki odrazu obrobione do maksymalne


Media
Paintball w Polsce. Polska Liga Paintballowa. PLP. Turniej speedball

Paintball w Polsce. Turniej Drużyn Leśnych. Polska Liga Leśna Paintball.

Paintball w Polsce. Polski portal informacyjny. Paintballowy Serwis Informacyjny - PSI.

Fotografie do serwisu dostarcza Najlepszy fotograf ślubny w Częstochowie!

Neutron Theme
Copyright © 2005-2011 Częstochowska Piechota Paintballowa
Fotografia ślubna Częstochowa

Powered by PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew

4,552,459 Unikalnych wizyt