| Autor |
RE: nowy :) |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 13-02-2008 10:20 |
|
|
no i Odiz, @sonic i Talent powiedzilei to o co mi chodzilo, moze zle mnie ^AdamS zrozumiales ja znam te wszystkie reguły ale nie mozesz zaprzeczyc ze sa tam elementy militarne i nawet jesli strzelasz zelatynowymi kulkami z barwnikiem spozywczym na bron ktora jest napedzana CO2 to bardziej przypomina to to, co robi sie w wojsku i policji niz zabawe w wojne za łebka 
Chcialbym tu powiedziec ze nie mam zamiaru prowadzic z toba polemiki czy w najgorszym wypadku podwazac twoich opini bo zdaje sobie sprawe ze jestes w tym temacie duuuuzo bardziej doswiadczony i to co mowisz przyjmuje do wiadomosci.
To sa jak narazie moje pierwsze spostrzezenia na "sucho" i nie wykluczam ze moga sie zmienic 
Co do akcji @sonica to wyobrazam sobie jak to moglo wygladac  |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 13-02-2008 11:17 |
|
|
zeby nie było ta sytuacja była zupełnie świadoma i kontrolowana

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
^AdamS Administrator
|
| Dodane dnia 13-02-2008 15:50 |
|
|
I wszystko jasne Ryba
www.facebook.com/conceptreklama
www.motywacja.com
www.bezdroza.czest.pl
..."jeśli trud nie zamienia się w korzyść, traci sens"...
- Live to Play, Play to Live - PB Lovers
 |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Michael Użytkownik
|
| Dodane dnia 27-02-2008 14:24 |
|
|
|
Hmm to ile potrzeba tak kasy na cały sprzęt dla początkującego ?? Może coś polecicie |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~talent Użytkownik
|
| Dodane dnia 27-02-2008 16:37 |
|
|
najlepiej jak najwiecej 
maska 100-150
marker 300-500
butla 200
i mniejsze koszta takie jak loader, jakies wyciorki, pasy, kamizelki, fatboye i inne
 |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Michael Użytkownik
|
| Dodane dnia 27-02-2008 17:47 |
|
|
|
Czyli tak do 1000zł powinno się zamknąć. Widzieliście jakieś ciekawe zestawy ?? |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 27-02-2008 19:20 |
|
|
|
Michael napisał/a:
Czyli tak do 1000zł powinno się zamknąć. Widzieliście jakieś ciekawe zestawy ??
powiem CI tak ja teraz kompletuje sprzet i z zestawow to nic fajnego nie bylo jak marker nawet fajny to znow dupiata butla i maska i tak wkolo. Ja tez bylem z poczatku napalony na to zeby jak najszybciej kupic ale doszedlem do wniosku po co jak po 3 grach bede wszystko wymienial
Ja kupilem sobie markera spyder mr1 czytalem o nim duzo opinii i byly jak najbardziej za, wszyscy polecaja go na poczatek, niedawno go dostalem i strzelac nie strzelalem ale bardzo mi sie podoba i super w dloni lezy (jak dla mnie) ja znalazlem na allego uzywany z lufa 16 ceramic spluczka i kolankiem i dalem za niego 380 zl marker byl strzelany 4 razy (podobno ale nie widac po nim nic ) pozniej bedziesz sie musial zmierzyc z pokusa kupna butli i bedzie Ci sie wydawalo ze te CO2 sa fajne ale jesli znow poczytasz to okaze sie ze nie sa takze kup butle hp masz tu link http://www.allegro.pl/item319086054_hp_0_8_alu_preset_p3_3000ps_nowe_od_paintballusa.html
nastepnie maska kup sobie z podwojna szybka bo z pojedyncza paruja JT fajne maski robi i w przystepnej cenie. To wszystko sa moje obserwacje i porady uzytkownikow tego forum ktorzy duzo mi pomogli chyba nie bedzie to reklama jak podam stronke innego forum bo kilku uzytkownikow tez z niego korzysta http://paintball.info.pl/
no takze to sa moje porady jako goscia ktory tez jeszcze wszystkiego nie ma i probuje ogarnac temat jakim jest paintball 
Wiecej fachowych porad udziela Ci koledzy 
aha i zawitaj w piatek do sklepu internetowego fanatix reklamuja ze bedzie duza wyprzedaz moze tam cos dla siebie znajdziesz 
pozdrawiam |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~talent Użytkownik
|
| Dodane dnia 27-02-2008 19:21 |
|
|
http://www.fanatix.pl/sklep/smartpartsvibezestawplus-p-804.html
nie bedzie to reklama jak podam stronke innego forum bo kilku uzytkownikow tez z niego korzysta smiley http://paintball.info.pl/
heh nie bedize tym bardziej ze link do tego forum jest w menu po prawej stronie

Edytowane przez talent dnia 27-02-2008 19:24 |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 27-02-2008 19:58 |
|
|
|
heh nie bedize tym bardziej ze link do tego forum jest w menu po prawej stronie
no a swoja droga to fajny ten zestawik tylko maska troche lepsza moglaby byc. Tez sie nad nia zastanawialem ale w koncu kupuje JT flex 8 thermal  |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 27-02-2008 20:37 |
|
|
co do linku na PSI nie ma problemu nie mamy tu zasad że "innych seriwsów nie lubimy" nie umieszczajcie tylko linków do stron porno i innych smieci
wszystko co powiedział ryb@ jest prawdą i dodam tylko do siebie że ten wątek jest na tyle nowy że w tym czasie nic się nie zminiło i sprzęt tutaj wspomniany jest nadal aktualny w niskiej klasie
do 1000 zł to nawet kupiłbyś coś może kapkę lepszego ale moim zdaniem trafiłbyś w półkę która wiele się w praktyce nie różni a jedynie w cenie. Więc lepiej teraz zaoszczędzić te 300-400 z tej kwoty i odkładać na lepszego markera albo kupić konkretny system HP.
PS: Talent, butlę na co2 kupisz już za 100 a nie 200 Czasy się zmieniają sam ostatnio to dostrzegłem jak dla Ryby coś szukałem, bo sam dawno w tych artykułach się nie oglądałem

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~talent Użytkownik
|
| Dodane dnia 27-02-2008 20:44 |
|
|
wlasnie mialem na mysli butle hp
 |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Michael Użytkownik
|
| Dodane dnia 27-02-2008 21:15 |
|
|
No to co polecicie komus zupełnie zielonemu czyli mnie wolał bym jakieś konkrety bo niekture nazwy nic mi nie mowią. Albo dajcie jakieś linki gdzie mozna znaleźć jakiś poradnik przy doborze 1 sprzętu. |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 27-02-2008 21:27 |
|
|
w tym momencie już zniechęcasz do tego aby Ci pomagać... wcześniej wszystko było podawane linkami o ile pamięć mnie nie myli w jakimś temacie i nie wiem czy nie w tym (nie chce mi sie sprawdzać poprzedniej strony)

"The more you use your head, the less you have to use your gun." |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~talent Użytkownik
|
| Dodane dnia 27-02-2008 21:42 |
|
|
a ktore nazwy ci cos mowia?
na psi jest napewno jakis przyklejony temat w ktorym jest mowa o pierwszym markerze. poza tym co troche ktos zaklada nowy temat i pyta co moglby kupic, bo jest zupelnie zielony. musisz nas zrozumiec, fajnie jest sie wymadrzyc pierwszy, drugi raz przed kims kto jest nowy, ale pozniej staje sie to juz nudne i nie bardzo chce nam sie to walkowac : )
jesli czegos nie wiesz, to postaraj sie zadawac bardziej konkretne pytania. bo ktos ci poleci marker za 3 kafle ale nie bedzie cie na niego stac, wiec ktos ci zaproponuje elektryka ale ty chcesz byc bardziej zolnierzem w lesie i tak bedziemy sie macac. opisz jak sobie wyobrazasz przygode z paintem, czego od niej oczekujesz i bedziemy sie wspolnie zastanawiac, a takie "dajcie linki bo nic nie wiem" do niczego raczej nie doprowadzi : )
 |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Michael Użytkownik
|
| Dodane dnia 28-02-2008 16:17 |
|
|
Czytałem te tematy tylko niektóre są stare i nie wiem co ile wchodzą nowinki na ten rynek i tylko o to mi chodziło no nic sam jeszcze poszperam 
Edytowane przez Michael dnia 28-02-2008 16:57 |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
@sonic Super Administrator
|
| Dodane dnia 28-02-2008 19:30 |
|
|
srednio raz w sezonie (zwykle okolice Świąt Bożego Nazrodzenia) jest wysyp markerów (i innego sprzętu), a później pojedyncze sztuki
co do tego, ze niby linków nie podajemy - tak jak mówiłem w tym temacie strona wcześniej:
jeżeli komuś nawet w obrębie topicu nie chce się szukać (choć ma tylko dwie strony) to raczej marnie widzę jego zapał. Czym więcej przeczytasz tym mniej Cię w przyszłości zaskoczy

"The more you use your head, the less you have to use your gun."
Edytowane przez sonic dnia 28-02-2008 19:32 |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Michael Użytkownik
|
| Dodane dnia 28-02-2008 20:00 |
|
|
juz czytałem ten temat i przeglądałem te markery a zapał jest najgorsze ze najpierw trzeba kasy uzbierac na sprzęt  |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~ryb@ Użytkownik
|
| Dodane dnia 28-02-2008 20:03 |
|
|
http://paintball.info.pl/sprzet.php?PHPSESSID=b8d32db728929598ab6710f2b7ef45f6
tu jest link z testami markerów robiony przez graczy, pozatym tak jak napisal Talent musisz dokladnie okreslic ile masz kasy na wszystko ile na marker, jakie oczekiwania, wiesz uzytkownicy to nie prorocy 
Sonic przypominam o wyprzedaży  |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~Michael Użytkownik
|
| Dodane dnia 28-02-2008 21:00 |
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=-5DQdxX6ttU&feature=related też gubicie buty jak ten mały ?? Jest jakiś limit wiekowy ?? 
Edytowane przez Michael dnia 28-02-2008 21:09 |
|
| Autor |
RE: nowy :) |
~talent Użytkownik
|
| Dodane dnia 28-02-2008 21:40 |
|
|
teoretycnzie nie ma ale fajnie byloby jakbys mial te 17, 18 lat
co do filmu to taaa. kazdy head to jest obowiazkowa wizyta na pogotowiu i 24 godzinna obserwacja
 |
|